Rekonstrukce v retro stylu

Rodinný dům získal po rekonstrukci zcela nové vybavení, majitelé však mají rádi retro, proto je zařízení hravé, barevné, se spoustou typických detailů pro 70.léta, kde jsme hledali inspiraci.

Číst celé

O projektu

Rodinný dům získal po rekonstrukci zcela nové vybavení, majitelé však mají rádi retro, proto je zařízení hravé, barevné, se spoustou typických detailů pro 70.léta, kde jsme hledali inspiraci. Výrazná jsou svítidla od značky Ferroluce, nápadité jsou kachličky s tečkami a plastickým vzorem od italské značky Mutina. Ikonická židle Ironica od české značky TON je k dispozici v mnoha svěžích odstínech – zde jsme zvolili kombinaci korálové a tyrkysové. Nesmí chybět tapety, krásnou kolekci retro vzorů nabízí značka Khroma.

To vše v kombinaci se světlým dřevodekorem na podlaze a nábytku, který hezky vynikne na pozadí červenohnědého dekoru na nábytku v netradičním kontrastu se starorůžovou. Díky dostatku místa jsme mohli v obývacím pokoji umístit velkou knihovnu a vedle televize neotřelý čtecí koutek na vyvýšeném podiu. Prostor nabízí z obou stran výhledy francouzskými okny na terasu i do zahrady, velká okna majitelé oceňují hlavně u jídelního stolu, který je oblíbeným místem celé rodiny.

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér