Návrh rodinného domu, Neslovice

Mladý manželský pár měl jasnou představu o svém budoucím bydlení v novém domě – hřejivé materiály, dřevo, zlaté prvky a nádech luxusu. Vše jsme řešili postupně a návrh vznikal v průběhu tří let, měli jsme tedy dostatek času vše vyladit dle potřeb klientů.

Číst celé

O projektu

Mladý manželský pár měl jasnou představu o svém budoucím bydlení v novém domě – hřejivé materiály, dřevo, zlaté prvky a nádech luxusu. Vše jsme řešili postupně a návrh vznikal v průběhu tří let, měli jsme tedy dostatek času vše vyladit dle potřeb klientů.

Materiály se opakují v celém domě včetně drobných propojujících detailů, veškerý nábytek je vyroben na míru. Jedná se o bungalov s praktickou dispozicí, kde se z chodby vstupuje do jednotlivých místností, nechybí velká koupelna s vanou, ložnice má svoji vlastní koupelnu se sprchovým koutem, nechybí malá pánská pracovna poblíž zádveří.

Nejen dobrý vkus, ale i zručnost a šikovnost majitelé uplatnili při vlastní aplikaci dekoračních stěrek v jídelní části a v ložnici za postelí. Také si svépomocí vytvořili mechovou stěnu, která je neotřelou dominantou dlouhé chodby, které dodává denní světlo praktický světlovod.

FOTO: Martin Florian

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér