Návrh interiéru relaxačního centra, Slovensko

Velkorysý vstupní prostor relaxačního a masážního centra má ideální půdorys pro vytvoření návrhu vstupní zóny s recepcí a odděleného prostoru s čekárnou a toaletami. Zajímavým prvkem při vstupu je „jezírko“, do kterého jakoby vtékají pramínky vody ze stropu – jedná se nasvícená nylonová vlákna, která evokují dojem tekoucí vody.

Číst celé

O projektu

Velkorysý vstupní prostor relaxačního a masážního centra má ideální půdorys pro vytvoření návrhu vstupní zóny s recepcí a odděleného prostoru s čekárnou a toaletami. Zajímavým prvkem při vstupu je „jezírko“, do kterého jakoby vtékají pramínky vody ze stropu – jedná se nasvícená nylonová vlákna, která evokují dojem tekoucí vody. Vertikální zelená stěna spolu s hřejivými dřevěnými materiály celý prostor zútulňují.
Na recepční pult je použita vícevrstvá dýhovaná reliéfní deska, která má mimořádný a originální vzhled – v našem případě se jedná o kombinaci zlatého kovolaminátu se strukturou diamond na pultu a strukturou groove na dělící stěně.

Za stěnou s recepcí je ukryto příjemné posezení čekárny, kde se lze usadit do pohodlného ušáku a chvilku relaxovat. Tato zadní část je opticky oddělena od vstupního prostoru také barevně – stěny pokrývají tapety v příjemném petrolejovém odstínu od značky Eijffinger z kolekce Siroc. Toalety se skrývají za skleněnou příčkou s organickým grafickým motivem v příjemné barevnosti, která koresponduje se zbytkem vybavení. Důraz jsme kladli také na osvětlení jednotlivých částí – kombinujeme nepřímé LED osvětlení spolu se zajímavými závěsnými svítidly. Nejefektnější je však osvětlení nástěnné, které díky důmyslnému tvaru stínidel vytváří na stěnách krásné světelné obrazce.

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér