Návrh interiéru IT kanceláří, Brno

Pro mladou a progresivní IT firmu jsem vytvořila koncepci kanceláří šitou na míru. Základem jsou ergonomické židle a nové pracovní stoly vyrobené na zakázku. Ty lze variabilně sestavit ve všech kancelářích a libovolně je uspořádat podle možností daných místností.

Číst celé

O projektu

Pro mladou a progresivní IT firmu jsem vytvořila koncepci kanceláří šitou na míru. Základem jsou ergonomické židle od českého výrobce LD Seating a nové pracovní stoly vyrobené na zakázku. Ty lze variabilně sestavit ve všech kancelářích a libovolně je uspořádat podle možností daných místností. Stoly orientované do prostoru jsou opatřeny barevnými plexi panely, které dodávají neutrálnímu černobílému vybavení svěží náboj.

Pro jednotlivé zaměstnance jsem navrhla také úložné prostory v rámci každé kanceláře, které mají jednotnou vizuální podobu a navazují na černobílou neutrální linku, spolu s tapetami a bublinami s tematickým potiskem, které suplují tradiční dekorace stěn. Design kanceláří volně navazuje na firemní brand manuál, který byl pro mě inspirací při tvorbě tohoto návrhu.

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér