Návrh interiéru garsonky, Brno

Tento mini byt je součástí developerského projektu v centru Brna. Majitelé si garsonku pořídili k dalšímu pronájmu. Vzhledem k tomu, že se nachází v lokalitě poblíž nemocnice, nabízí se možnost byt pronajímat lékaři či jinému zdravotníkovi. Odtud tedy požadavek na vybavení – žádná bílá…

Číst celé

O projektu

Tento mini byt je součástí developerského projektu v centru Brna. Majitelé si garsonku pořídili jako investiční byt k pronájmu. Vzhledem k tomu, že se nachází v lokalitě poblíž nemocnice, nabízí se možnost byt pronajímat lékaři či jinému zdravotníkovi. Odtud tedy požadavek na vybavení – žádná bílá!
Budoucí nájemník se nesmí v bytě cítit jako v práci, volili jsme tedy hřejivou kombinaci tmavého dřevodekoru a středního tónu taupe. Svěží nádech dodávají bytu doplňky v kombinaci žlutých a tyrkysových tónů.

Přestože se jedná o malý byt, podařilo se mi umístit vše, co je k příjemnému bydlení zapotřebí – velkou šatní skříň v předsíni včetně vestavného sezení, další skříň na šaty s volně navazujícím pracovním koutkem, funkční kuchyň s barovým sezením a pohodlnou postel.
V koupelně od developera jsme nechali alespoň nábytek vyrobit na zakázku ve stejných dekorech, vzniklo tak plnohodnotné bydlení pro 1 – 2 osoby.
Relaxovat lze i na prostorném balkóně orientovaném do klidné části dvorního traktu, i v centru města je zde tedy dostatek klidu a soukromí.

FOTO: Martin Florian

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér