Návrh interiéru firemní prodejny, Pustiměř

Firemní prodejna a půjčovna strojů potřebovala oživit a přizpůsobit prostor nárokům zákazníků. Prioritou bylo zejména vytvoření zasedací místnosti, která v prodejně zcela chyběla, zlepšení prezentace všech produktů, vytvoření zázemí pro zaměstnance a úprava pracovních míst v rámci prodejny. 

Číst celé

O projektu

Firemní prodejna a půjčovna strojů potřebovala oživit a přizpůsobit prostor nárokům zákazníků. Manažer prodeje se na mě obrátil s žádostí o zpracování nového návrhu firemní prodejny Norwit v Pustiměři u Vyškova. Prioritou bylo zejména vytvoření zasedací místnosti, která v prodejně zcela chyběla, zlepšení prezentace všech produktů, vytvoření zázemí pro zaměstnance a úprava pracovních míst v rámci prodejny. Dalším požadavkem bylo vytvoření zákaznické zóny pro všechny návštěvníky, kde si v klidu mohou dát kávu, prohlédnout si produktové katalogy či dobít mobil.

Vzhledem k tomu, že firma se zabývá prodejem a zápůjčkou stavebních strojů na zpracování asfaltu a betonu, zvolila jsem také podobný materiálový základ pro vzhled prodejny. Prim zde hraje dekor betonu. Prodejnu jsme celkově pročistili, snížili počet vystavených strojů a produktů a navýšili počet pracovních míst ze tří na pět. Betonový základ oživují židle a doplňky ve žluto-černé, která je charakteristická i pro značku jednoho z největších vystavených strojů. Vše ostatní je neutrální, aby byla prodejna přehledná a zákazník se zde dobře orientoval.

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér