Interiér rodinného domu, Zlín

Návrh interiéru rodinného domu pro mladou rodinu se dvěma malými dětmi jsme mohli řešit již od projektu, což je vždy velká výhoda. Můžeme jednak upravovat dispoziční řešení, ale také elektroinstalaci přesně podle rozmístění jednotlivých nábytkových sestav.

Číst celé

O projektu

Návrh interiéru novostavby rodinného domu pro mladou rodinu se dvěma malými dětmi jsme mohli řešit již od projektu, což je vždy velká výhoda. Můžeme jednak upravovat dispoziční řešení, ale také elektroinstalaci přesně podle rozmístění jednotlivých nábytkových sestav, včetně náladového osvětlení nábytku pomocí skrytých LED profilů.
Klienti měli také prostor připravit stavbu pro dveře se skrytou zárubní, vestavné podlahové sokly s integrovaným osvětlením, svítící napínaný strop v zádveří. Také spoustu dalších technických detailů a promyšlené použití technologických novinek, které usnadní fungování nového domova. S tím souvisí např. i výsuvná televize v ložnici, dveře, které splynou se stěnou, svítící knihovna, stropní digestoř nebo prosklené dveře až do stropu.

To vše je možné, pokud se interiér řeší dříve, než je postaveno.
Tvar domu do L hezky odděluje společenskou část domu s ložnicí a budoucí dětské pokoje s vlastní malou koupelnou.
Všechny místnosti jsou velmi světlé, s velkými francouzskými okny se společným výhledem do budoucí zahrady.
Materiály jsou opět jednotné – kombinace dřevodekoru a béžového matu s povrchovou úpravou akrylmat, která umožňuje jednoduchou údržbu nábytku v interiéru s malými dětmi.

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér