Interiér dřevostavby, Kanice

Partnerská dvojice si před nastěhováním do nové dřevostavby přála vzdušný teplý rodinný design. A konkrétně “pro ni“ – dřevo a barvy a “pro něj“ – dřevo a kontrasty.

Číst celé

O projektu

Partnerská dvojice si před nastěhováním do nové dřevostavby přála vzdušný teplý rodinný design. A konkrétně „pro ni“ – dřevo a barvy a „pro něj“ – dřevo a kontrasty. V obývacím pokoji žádnou televizi, zato místo pro počítač a audio koutek, který bude vždy po ruce, přesto důmyslně ukrytý. Také co největší knihovnu a místo pro čtení, které vzniklo vytvořením rozměrné lavice pod oknem, která zároveň slouží pro ukládání.

Kuchyň je zejména o kontrastech béžových tónů s tmavými akcenty na tapetě, jejíž neotřelá „proutěná“ textura se v jiném odstínu opakuje i v obývacím pokoji. Také v ložnici hrají prim přírodní barvy, přesto však temperamentní majitelé potřebují v každé místnosti nejen tóny dřeva, ale také energii z barev. Místnost tak oživuje teplý žlutý odstín na povlečení a několika doplňcích, vše je však možné jednoduše obměnit podle momentální nálady.

FOTO: Čeněk Vitovský

Ozvěte se mi

Kontakt

Andrea Jurníčková (Kilianová)

interiérový designér