Služby

NÁVRHY A REALIZACE BYTOVÝCH INTERIÉRŮ
NÁVRHY A REALIZACE KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ
KONZULTACE A PORADENSTVÍ V OBLASTI INTERIÉROVÉHO DESIGNU

Za základ práce považuji jednotící myšlenku pro návrh interiéru, v ní jsou obsažena Vaše přání, potřeby, očekávání, estetické a funkční nároky na daný prostor. Při prvním setkání také společně do detailu probereme budoucí představu Vašeho nového domova.
Následuje

Závěrečnou fází projektu je jeho realizace, na přání klienta  ji zajistím ve spolupráci s partnerskými firmami. Dávám přednost spolupráci se svými ověřenými dodavateli a výrobními partnery, kde jsou dlouhodobě nastavena pravidla kvality a dodržování dohodnutých termínů.

Preferuji zakázky, kde můžeme interiér řešit jako celek – tedy nejlépe celý byt či dům. V takovém případě je možné vytvořit promyšlený koncept, ve kterém jsou zakomponovány nejen veškeré funkční nároky, ale také má interiér jednotnou koncepci, která se ve výsledku kladně odrazí na celkové atmosféře bydlení.

 

ZPŮSOB SPOLUPRÁCE A CENA

NÁVRH INTERIÉRU

ZÁKLADNÍ INFORMACE POŠLETE PROSÍM NEJDŘÍVE EMAILEM

Pokud máte zájem o návrh interiéru, nejlepší způsob, jak se dohodnout na spolupráci, je zaslat emailem co nejvíce informací.
Ideálně půdorys a fotografie stávajícího interiéru, který si přejete změnit.
Pokud se jedná o byt či dům, který ještě nestojí, tak projektové podklady.
Vždy prosím pošlete také své telefonní číslo, abychom si na základě těchto podkladů mohli o všem popovídat. Rozhovor na základě konkrétních podkladů je pro vyjasnění představ o vzájemné spolupráci mnohem efektivnější.

OZVĚTE SE ALESPOŇ 9 - 12 MĚSÍCŮ PŘED PLÁNOVANOU ZMĚNOU INTERIÉRU

Vzhledem k tomu, že poptávka po službách v oblasti interiérového designu je vysoká, odpovídají tomu také čekací lhůty.
Ozvěte se prosím s dostatečným předstihem (ideálně alespoň 6 měsíců předem), abyste nebyli zklamaní, že se Vám nemůžu ihned věnovat.
V případě, že máte projekt domu či bytu pouze na papíře, je to ideální čas začít s řešením interiéru, aby bylo možné ovlivnit např. některé stavební úpravy a změny dispozic, změnit uniformní řešení developerského projektu a volbu materiálů. Pokud si na návrh samotný vyhradíte dostatek času, dokážete si budoucí podobu interiéru mnohem lépe zažít a vyladit všechny detaily. Navíc Vás to bude stát méně, než dodatečné úpravy interiéru, kde už často není tolik prostoru ke všem potřebným změnám.

CENA:

Každý návrh interiéru je naceněn individuálně, dle rozsahu a složitosti zadání a zvolených služeb.
Orientační cena za návrh jedné místnosti: od 15.000,- Kč

KONZULTACE

Interiér řeším formou konzultací nejčastěji v případě, kdy máte hotové projektové podklady, ale stále je ještě možnost pozměnit případné dispoziční uspořádání a změnu vnitřních příček, které mají zásadní vliv na následné řešení interiéru a co nejlepší využití všech prostor. I na konzultaci se však potřebuji předem připravit, tento čas je tedy započten do hodinové sazby za schůzku. Pošlete tedy opět nejdříve půdorys. Také své telefonní číslo, abychom se na základě těchto podkladů mohli dohodnout na formě konzultace.

CENA:

Konzultace: od 1.600,-/hod. + cestovné

JINÁ FORMA SPOLUPRÁCE

Návrh interiéru a konzultace jsou dvě základní služby, které klientům poskytuji nejčastěji.
Pokud však máte nějaké jiné specifické požadavky ohledně designu interiéru, určitě najdeme řešení.