Media & Reference

MEDIA

REFERENCE

Napsali mi... od srdce

Chtěli bychom touto cestou poděkovat a vyzvednout práci super člověka a velmi nadané architektky, která s námi prošla rekonstrukcí kuchyně s obyvákem od návrhu až po finální řešení vždy s ochotou, pečlivostí, svědomitostí, úsměvem… Tak pokud byste hledali někoho na návrh/úpravu bytu, domu, kanceláří, doporučujeme všemi deseti!

Barbora J., Brno

Chtěla bych Vám moc poděkovat, ty skříně jsou prostě geniální. Celý víkend jsme naváželi hromady věcí a skříně jsou stále poloprázdné :-) všechno perfektně sedí, velikosti šuplíků jsou tak akorát. Celkově nábytek působí opravdu luxusně a přitom je uživatelsky komfortní. Jsme s Vaší prací moc spokojení. Manžela odchytla sousedka, která již bydlí a pozvala ho na obhlídku. Návrh si dělala sama…když přijel domů, říkal: „Já jsem tak šťastný, že máme tu Andreu.“ :-)

Romana S., Kostelec n. L.Před rokem jsme se rozhodli zcela změnit interiér dětských pokojů. Naše tři děti (10, 12, 14 let) si přály pokoje, které by se už nemusely do budoucna nijak zásadně měnit. Inspiraci jsem hledala opravdu dlouho a většina návrhů a realizací mě nijak zásadně neoslovovaly. A pak jsem jednoho dne objevila fotografie krásné realizace dětského pokoje. 
Realizace tohoto pokoje mně naopak na první pohled padla do oka. Zaujalo mě především velice nápadité zpracování nábytkové sestavy včetně zajímavých nábytkových prvků, dále zcela originální tapety, jednoduchost, vzdušnost a nadčasové barvy. Neváhala jsem a kontaktovala autorku návrhu - paní Andreu Kilianovou a její studio Muuza. 
Hned po prvním rozhovoru jsem věděla, že jsme obě naladěny na stejnou notu a bude se nám dobře spolupracovat. Celá naše spolupráce probíhala na dálku, paní Kilianová je z Brna a my jsme z Prahy. Vše fungovalo výborně a opravdu se žádný problém při spolupráci na dálku nevyskytl.
Paní Kilianovou a její studio Muuza mohu všem vřele doporučit. Nejen, že je velmi milá a naprosto spolehlivá, ale je především velmi nápaditá a kreativní. Moc se mi líbilo, že se do návrhů snaží zakomponovat i finančně nenáročná řešení, a to i včetně různých doplňků. Paní Kilianová pracuje s doplňky (tapety, koberce apod.) zajímavých firem a dokáže je báječně kombinovat.  

Momentálně pokoje realizujeme a děti už se těší na svá nová království. Paní Kilianové moc děkujeme.

Alena R., Praha

Dobrý den, Andreo,
moc děkujeme za spolupráci při návrhu půdorysu domu i jeho následného interiéru. Po půl roce bydlení bychom nic neměnili a tak jak se vždy říká, že až po postavení a nastěhování člověk dojde na všechny věci co zapomněl nebo měl udělat jinak, tak my jsme převážně díky Vám zatím na nic takového nepřišli. Moc děkujeme a budeme se těšit na pokračování spolupráce při navrhování zbývajících pokojů.

Pavel S., Brno

Nikdy není pozdě začít s rekonstrukcí a jsme moc rádi, že jsme se do toho společně pustili. Výsledek stojí za to – je skvělé, že máme v tak maličké kuchyni dost místa pro usazení všech tří vnoučat a můžeme s nimi v klidu poobědvat. V koupelně nahradila vanu pohodlná sprcha a na WC je prostor na pračku i se sušičkou. Také máme dostatek skříní od podlahy ke stropu, což je mnohem praktičtější na údržbu. Bydlí se nám moc hezky, děkujeme!

Anna a Jaromír, Brno

Paní Kilianová,
chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši práci, profesionalitu a hlavně za trpělivost, s jakou s klienty pracujete. :)  Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vás a doufám, že to nebylo naposledy.

Olga Š., Ostrava

Návrh vypadá úžasně, jste kouzelnice, já to říkala, že něco vymyslíte :-) A děkuju za Vaše nápady ;-)....dnes zrovna o Vás vykládám kámoškám na večírku :-)...a o mém novém "světelném pokoji„

I.T., Brno

Především ale děkujeme za Váš čas, nápady a inspiraci, bez kterých by náš nový domov bezesporu nevypadal tak, jak tomu již brzy bude. Vážíme si Vašeho přístupu, snahy a věnovaného času, které byly často až za hranicí běžného obchodního vztahu. Bylo a je to opravdu znát a je bezesporu i Vaší zásluhou, že se do něj už tolik těšíme!

L.K., Brno

Dobrý den, paní Kilianová,
tak jsme to včera konečně celé dorazili a je to PECKA!
Úplně nejvíc děkujeme, všichni čtyři chrochtáme.
Jak bude trochu lepší světlo, amatérsky nafotíme a zašleme a samozřejmě jste vítaná kdykoliv na exkurzi a besedu.
​Juchů :-)

Alexandr S., Brno

Jsem moc šťastná, že jsem Vás potkala, opravdu nemohu uvěřit tomu, jak se o nás staráte.Jste úžasná, tolik dobrých nápadů, tipů i kontaktů.

Dáša Z., Brno

No a ještě malá reakce k Vašim posledním návrhům - zatím jsem měla čas shlédnout je jen zrychleně, ale jsem nadšená - třetí pokoj už jsem si doma zamluvila pro sebe :-)

H.K., Brno

Dobrý den, paní Kilianová,
Zdravím a moc děkuji. Je to nádhera.

Jana Š., Brno

Dobrý den, paní Kilianová.
Přiznám se, že za sebe nemám připomínek.. Doufám, že se v reálu přiblížíme této vizualizaci, protože je to MOC HEZKÝ!

Partners, Hana P., Brno

Milá paní Kilianová,
mnohokrát děkuji, že nosíte náš interiér v stále v hlavě a myslíte na nás, ačkoliv byste nemusela.
Vážím si toho!
Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji za skvělou celoroční inspirující spolupráci.

I.K., Pohořelice